ČSSD Nový Jičín » Aktuality

Pije whisky, káže vodu? Aneb, když Dobrozemského pověst bledne……..

 

    JUDr. Václav Dobrozemský /ODS/ je jedním z největších kritiků současného vedení radnice. Ve svých článcích ho kritizuje za všechno možné, většinou však za malichernosti. Jaké ale bylo naše překvapení, když nám neznámá osoba e-mailem zaslala informaci (nepřeje si zveřejnit své jméno), která nám vyrazila dech. Jelikož jsme tuto zprávu měli již z více nezávislých zdrojů, rozhodli jsme se ji zveřejnit. Čtenář, nechť posoudí sám její váhu.

   Z této informace jasně vyplývá, že JUDr. Dobrozemský by si měl především zamést před vlastním prahem. Někdy na počátku léta 2016 jel tento zastupitel za ODS na jízdním kole v silně podnapilém stavu (přes 2 promile alkoholu v krvi), tímto ohrožoval nejen zdraví a bezpečnost svoji, ale i dalších účastníků silničního provozu. Dozvěděli jsme se, že kromě nedání přednosti v jízdě motorovému vozidlu, poté ani neuposlechl výzvu policisty ČR k zastavení jízdního kola a snažil se ujet……

   Tento rádoby mladý, čistý a vzorný vedoucí skautského střediska PAGODA porušil hrubým způsobem nejen zákon o silničním provozu, ale i skautský zákon, který se při svém skautském slibu zavázal dodržovat. Pro úplnost zde uvádíme znění skautského slibu:


Skautský zákon (ve znění organizace Junák - český skaut)

1. Skaut je pravdomluvný

2. Skaut je věrný a oddaný

3. Skaut je prospěšný a pomáhá jiným

4. Skaut je přítelem všech lidí dobré vůle a bratrem každého skauta

5. Skaut je zdvořilý

6. Skaut je ochráncem přírody a cenných výtvorů lidských

7. Skaut je poslušný rodičů, představených a vůdců

8. Skaut je veselé mysli

9. Skaut je hospodárný

10. Skaut je čistý v myšlenkách, slovech i skutcích


   Tímto svým jednáním dal velice špatný příklad všem mladým skautům střediska PAGODA. Pana Dobrozemského omlouvá snad jen jeho mládí a to, že dodržel Skautský zákon v bodě 8. Skaut je veselé mysli.

   Je tedy na zváženou, zda by tento zastupitel za ODS neměl reálně přemýšlet o svém odstoupení z funkce nejen zastupitele města, ale i v organizaci skautu!!! Případ dále sledujeme a v brzké době Vám podáme další informace.

 

P. S. Členové ODS v Moravskoslezském kraji to nějak "mají v krvi"... - viz.  článek z 16. 3. 2017 "Náměstek ostravského primátora Štěpánek /ODS/ se přiznal, že řídil opilý".

 

 

 

 

 Borat Kara

 

 

 

 

 

 

 

Archiv »


Aktuální tiskové zprávy

Zajímavosti z Novojičínska

Vyberte si: